Black Gradient Rectangle

venture studios

start

scale

we

build

beautiful ​businesses

boek een call

/start-up case: in 10 jaar van lokale houthandel naar #1 online buitenplatform van Nederland, 60+ FTE.

marketing
branding
businessdevelopment
teamperformance
leiderschapsontwikkeling

/wij zijn

.. een venture studio die nieuwe ​ondernemingen creëert en bestaande ​ondernemingen helpt opschalen.


We doen dat door het bieden van een ​uniek groeiproces, een deskundig team ​van groeispecialisten en ondernemers ​en verbinding met kapitaal.


Alles wat je nodig hebt om te groeien ​te groeien binnen handbereik.


partnerschap verkennen

/HRZN business blueprint

create

value

capture

value

deliver

value

Producten & services

Waardepropositie

Verdienmodel & pricing

Kosten

Kanalen

Partners

/hands on X theorie: lees meer in onze nieuwste publicatie met ​voorbeelden, inspiratie en uitleg over lean groeiprocessen.

/een greep uit de cases

DE

BUURMAN

trade mark

drinken + delen + denken

epts of

re iliation

conc
conc

viqtor

©

Letter AP or AD Logo Design , AD or AP Icon

i.am.pilgrim

dorps

dorps

dorps

kapel

kapel

©

©

kapel

/hoe we werken

.. samen op!


We verbinden ons voor langere ​termijn aan een (interne of externe) ​start- of scale-up en doen dat met ​durf, expertise en een open ​houding.


Gewoon dichtbij en met gedeelde ​verantwoording: 100% op ​prestatiebeloning of equity share.

ik wil ook samen op!

/start-up case: non-profit koffiehuis concept vanaf scratch naar 8 vestigingen in 7 jaar.

DE

BUURMAN

trade mark

drinken + delen + denken

conceptontwikkeling
branding
prototyping
leiderschap
teamperformance
funding

/team van groeiexperts, ondernemers en investeerders

Dirk - studio lead

dirk@hrzn.studio

Pieter-Jan- investeerder

pj@hrzn.studio

Teus - MBA

teus@hrzn.studio

Gerard - investeerder

gerard@hrzn.studio

Jordi - developer

jordi@hrzn.studio

Avatar Silhouette. Man Anonymous User Icon. Male Profile Unknown.

Still secret - VC fund

Laurent - bus development

laurent@hrzn.studio

Reint - creative

reint@hrzn.studio

Gertjan - bus. development

gertjan@hrzn.studio

Richard - SEO & web

richard@hrzn.studio

Steffen - producties

steffen@hrzn.studio

Natasja - cultuur

natajsa@hrzn.studio

Tim - product development

tim@hrzn.studio

Karsten - data scientist

karsten@hrzn.studio

Avatar Silhouette. Man Anonymous User Icon. Male Profile Unknown.

Still secret - finance

/start of groei met ons

Square

start

vanuit het niets een prachtig bedrijf opbouwen

Square

opschalen en echte

impact creëren

scale

van bedrijf naar de HORIZON

/start-up case: van SEO-on-the-side (12FTE) naar volle bak digital recruitment marketing en 120+ FTE

digitalgrowthmarketing
teamperformance
research
campagnes
branding

bekijk onze nieuwste tooling: zoom in het ‘lean’ groeiproces

create ​value

capture

value

deliver

value

P

P

P

Q

E

Q

E

Q

E

product

businessmodel

marketing

question

Stel een vraag op basis van ​aannames

prototype

Bouw prototypes om met mensen ​te testen

evidence

Verzamel bewijsmateriaal om beslissingen ​te onderbouwen

/deepdive: waarom eigenlijk..?

Bedrijven vormen een belangrijk onderdeel van het leven en kunnen een zeer sterke kracht ten goede – of ‘ten kwade’ zijn.

Het intensief betrokken zijn bij starten en groeien van bedrijven die er toe doen vinden we dus - kort door de bocht - zéér de moeite waard.


Geen ‘exploitive’ business, die ten koste gaat van mens, maatschappij en natuur.


Maar ‘ethical’ (principegedreven) en ultiem ‘redemptive’ business, waar een bedrijf doet wat het zou mogen doen: steeds meer gezonde impact maken en meewerken aan herstel.

Betekenisvolle waardecreatie

Sociale gerechtigheid

Ecologische balans

+

True impact

/doe met ons mee

We kunnen niet wachten om te creëren en te innoveren met impact.

Dirk de Krijger


HORIZON Studio Lead & Oprichter

meld je idee of startup aan

LinkedIn Logo 蓝白领英社交媒体
E-mail glyph icon
Square Icon

“De Kassen”

Hardinxveld-Giessendam


Durban (Zuid Afrika)


Oslo (Noorwegen)


Pasadena (USA)

Studio-uren

Ma-Vr 07:00 - 18:00

dirk@hrzn.studio

investors@hrnz.studio

+31 184 764 064

+31 6 12535851

Accreditaties

/doe met ons mee

Voor investeerders: klaar om echte impact te creëren?

INVESTEER IN HORIZON’s STARTUPS

INVESTEER IN GROEIFONDS VOOR SCALE-UPS

Ik ben een investeerder