Black Gradient Rectangle

groeien

samen maken we

serieus werk van

starten & groeien

Van marketing, business development & funding tot lean groeiproces, leiderschap en teamperformance.

boek een call

/start-up case: in 10 jaar van lokale houthandel naar #1 online buitenplatform van Nederland, 60+ FTE.

marketing
branding
businessdevelopment
teamperformance
leiderschapsontwikkeling

/wij zijn

.. een venture studio die nieuwe ondernemingen creëert en bestaande ondernemingen helpt opschalen.


We doen dat door het bieden van een uniek groeiproces, een deskundig venture-team en verbinding met kapitaal.


Alles wat je nodig hebt om te groeien te groeien binnen handbereik.


partnerschap verkennen

/wat bieden we dan?

Wi-Fi Icon

marketing

  • digital growth marketing
  • leadgeneratie
  • branding & design

finance

Euro Bill Icon
  • live dashboarding
  • prognoses & reporting
  • funding / M&A
leadership

leiderschap

  • effectiviteit
  • communicatie
  • managementskills
Crossed Hammer and Wrench Icon

business development

  • research & analyse
  • product/service ontwikkeling
  • businessmodel-/concept ontwikkeling
Cogwheel Gears Icon

processen

  • lean groeiproces
  • businessplanning
  • automatisering / digitalisering
Filled In Teamwork Icon

teams

  • samenstelling & feedback
  • performance
  • werving

/hands on X theorie: lees meer in onze nieuwste publicatie met ​voorbeelden, inspiratie en uitleg over lean groeiprocessen.

/een greep uit de cases

DE

BUURMAN

trade mark

drinken + delen + denken

epts of

re iliation

conc
conc

viqtor

©

Letter AP or AD Logo Design , AD or AP Icon

i.am.pilgrim

dorps

dorps

dorps

kapel

kapel

©

©

kapel

/hoe we werken

.. samen op!


We verbinden ons voor langere ​termijn aan een (interne of externe) ​start- of scale-up en doen dat met ​durf, expertise en een open ​houding.


Gewoon dichtbij en met gedeelde ​verantwoording: 100% op ​prestatiebeloning of equity share.

ik wil ook samen op!

/start-up case: non-profit koffiehuis concept vanaf scratch naar 8 vestigingen in 7 jaar.

DE

BUURMAN

trade mark

drinken + delen + denken

conceptontwikkeling
branding
prototyping
leiderschap
teamperformance
funding

/team van groeiexperts, ondernemers en investeerders

Dirk - studio lead

dirk@hrzn.studio

Pieter-Jan- investeerder

pj@hrzn.studio

Teus - MBA

teus@hrzn.studio

Gerard - investeerder

gerard@hrzn.studio

Jordi - developer

jordi@hrzn.studio

Avatar Silhouette. Man Anonymous User Icon. Male Profile Unknown.

Still secret - VC fund

Laurent - bus development

laurent@hrzn.studio

Reint - creative

reint@hrzn.studio

Gertjan - bus. development

gertjan@hrzn.studio

Richard - SEO & web

richard@hrzn.studio

Steffen - producties

steffen@hrzn.studio

Natasja - cultuur

natajsa@hrzn.studio

Tim - product development

tim@hrzn.studio

Karsten - data scientist

karsten@hrzn.studio

Avatar Silhouette. Man Anonymous User Icon. Male Profile Unknown.

Still secret - finance

/start of groei met ons

Square

start

vanuit het niets een prachtig bedrijf opbouwen

Square

opschalen en echte

impact creëren

groei

van bedrijf naar de HORIZON

/start-up case: van SEO-on-the-side (12FTE) naar volle bak digital recruitment marketing en 120+ FTE

digitalgrowthmarketing
teamperformance
research
campagnes
branding

bekijk onze nieuwste tooling: zoom in het ‘lean’ groeiproces

©

Lean Groeiproces

Ontworpen door:

Datum:

Versie:

Infinity Symbol. Lemniscate Icon

ONDERZOEK STRATEGIE

TEST BOUW

Infinity Symbol. Lemniscate Icon
Infinity Symbol. Lemniscate Icon

SCHAAL VERBETEREN

Nieuwe

kans

Heldere

uitdaging

Gevalideerd

prototype

Levensvatbaar businessmodel

Definiëren

Beslissen

Ontwerp

Leveren

Ontdekken

Ontwikkelen